.

.

HXXXIN Цврсто Дрво Мачка Отпадоци Кафез Мачка Кабинет Двојно-Layer Домашни Затворен Мала Мачка Куќа Мачка Вила Одгледување Кафез Испорака Соба Мачка Материјали

HXXXIN Цврсто Дрво Мачка Отпадоци Кафез Мачка Кабинет Двојно-Layer Домашни Затворен Мала Мачка Куќа Мачка Вила Одгледување Кафез

DEN 1569.60

Количина на стоки
Достапно

[Природни цврсто дрво] Згусне и цврсто дрво површината мачка вили, да се создаде убава, топол дом за мачки, и да се направи миленичиња повеќе безбеден. [Шупливи дизајн] Шупливи дизајн на двете страни, прецизни крои, дише и убава, материјалот е борови дрва, текстура е убава, заврши дрво боја е природна и чиста. [Шупливи-out резба] Шупливи-out резба мачка главата форма, стилски личност, што може да се види љубовта мачка во секое време и насекаде.Место тоа по волја, погоден за семејството, дневна соба, спална соба, балкон и разни места. [Стаклена врата] Висок квалитет на стаклена врата, висока светлина, парична казна резба, добро се вклопуваат на рамка на врата.Во исто време, на стаклена врата е погодно да се набљудуваат милениче статус. [Убава справи] најдобар квалитет се справи со не е лесно да лупам исклучен и не е лесно да ' рѓа.Тоа е лесно да се отвори и затвори со влечење тоа нежно.Висок квалитет на хардвер гарантира стабилноста и practicability на производот.Мултифункционален мачка отпадоци, испорака соба, convalescent соба, една кошница е мулти-цел.Мулти-функционални гнездо ги задоволува различните потреби, и мачка испорака соба е полна со сигурност.Во живо забава, секогаш се обрне внимание на домашно милениче динамика.Класичен и практичен, придружени со невиност и удобност.Користиме високо квалитетни материјали да се направи вашето домашно милениче спијат повеќе удобно.Удобно место, сите пет живот и забава може да се стави долу.Изгледот е светла, стилски и убави, погоден за разни места и модерен производи за домаќинството.На форма дизајн го прави на пет имаат подобро чувство на сигурност и им помага на домашно милениче се добие подобар сон.Им даде на вашето домашно милениче топол дом и нека вашето домашно милениче удобно спиење.Производ параметри : Материјал : wood Product категорија : cat кабинет, мачка litter Size : 60*60*60см.

Карактеристики на понудата

Слични понуди