.

.

КООРДИНАТОР на Мобилен Телефон Носителот, Автомобил Држачот за Навигација со Автомобил Рамка, Стабилна, Мобилен Телефон Носителот Светол Камен Црна

КООРДИНАТОР на Мобилен Телефон Носителот, Автомобил Држачот за Навигација со Автомобил Рамка, Стабилна, Мобилен Телефон Носителот

DEN 556.80

Количина на стоки
Достапно

Поедноставување на Инсталацијата, Еден раце Работа, Без Алатки Потребни.АВТОМАТСКО ЗАКЛУЧУВАЊЕ, НЕМА ПОВЕЌЕ да ПАДНЕ : Ова гравитацијата slide-за во автомобил телефон носителот креативно карактеристики на Авто-заклучување стега рацете може да auto adjust да го држите телефонот повеќе цврсто без страв од испакнатини, Посебно крива на оружје одговара телефон подобро.Телефонот беше на сите круг на заштитени од силиконска гума на внатрешноста стеги.Притиснете на оружје на двете страни да се стега мобилен телефон повторно, едноставен за работа, заштеда на време и енергија.НЕ БЛОК се ПРОПУСТЛИВИ & ПОБЕЗБЕДНО ВОЗЕЊЕ : Овој автомобил се пропустливи мобилен телефон носител е монтиран на воздух излезот, покрај тоа, тоа ќе не блокира воздух излезот, толку воздухот може да биде Подобар проток.Можете да имаат пошироко поле на гледање и да се приспособат на оваа гравитацијата автомобил телефон носителот горе/долу или лево/десно. 360 Степен Ротација : целосно 371-степен ротација ви овозможи со најдобра агол на гледање.Носителот обезбедува безбедно возење без разлика дали ќе се зборува, навигација, слушање музика или полни. , производ материјал : ABS пакувањето на Производот : боја кутија Боја кутија големина : 100*40*90 MM Производ тежина : 46g Пакување големина : 480*430*450 мм карактеристики на Производот : 2 пати на гравитацијата стегање.Тоа е лесно да ги собереш и место, и тоа е навистина еден раце работа.Резерви на мобилен телефон usb-порта, кој е погоден за вас да го користите додека се полни.Не го блокира линија на погледот, се отвора поле на визија.

Карактеристики на понудата

Слични понуди