.

.

MNYR Нови 12pcs Пурпурна Восок Стапчиња со Фитили за Декоративни Свадба Покани Восок Печат Запечатување Печат Подарок Картички Запечатување Восок

MNYR Нови 12pcs Пурпурна Восок Стапчиња со Фитили за Декоративни Свадба Покани Восок Печат Запечатување Печат Подарок Картички Запечатување

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Восок Се Држиме Боја : Виолетова;.Пакетот Вклучува : 12pcs Пурпурна восок стапчиња со фитили;.Восок стапчиња со фитили.Должина : 9 CM (3.5 инчи) Ширина : 1 CM (0.4 инчен) ;.Восок стапови е совршен за восок печат печат!Тоа е прилично кул да се користи за вашите свадби, Покани, Подарок картички, Канцелариски материјал и така натаму!.Ние може да направите персонализирана восок печат марки!Ве молиме контактирајте со нас за детали!Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе неверојатни производи!.Восок стапчиња со фитили.Должина : 9 CM (3.5 инчи) Ширина : 1 CM (0.4 инчен) ; восок стапови е совршен за восок печат печат!Тоа е прилично кул да се користи за вашите свадби, Покани, Подарок картички, Канцелариски материјал и така натаму!Имаме многу од овие восок стапови во парк!Ние може да направите персонализирана восок печат марки!Ве молиме контактирајте со нас за детали!Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе неверојатни производи!Можете да го испратите вашиот сопствен дизајн на нас, ние ќе го конвертирате во сопствени восок печат печат! : ) Можете да контактирате со кликнување нашата продавница име "DIY Украси" погоре. : ) Ве молиме да ја посетите нашата продавницата за повеќе неверојатни предмети!Ви благодариме!Во светот Брза Испорака со Следење на Број!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди