.

.

jsmhh Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLE 350 4MATIC Автомобил Покритие Водоотпорен Дише Дебели Заштита од Сонце Дожд Церада Платно (Боја : Сина)

jsmhh Компатибилен со Мерцедес-Бенц GLE 350 4MATIC Автомобил Покритие Водоотпорен Дише Дебели Заштита од Сонце Дожд Церада Платно

DEN 4126.08

Количина на стоки
Достапно

Овој автомобил покритие е Компатибилен Со Мерцедес-Бенц GLE 350 4 MATIC, ве молиме да бидат сигурни да се купи, Ако вашиот модел не одговара на автомобил покритие, можете да ја внесете во нашата продавница, постојат многу видови на автомобил опфаќа за да го изберете, можете исто така да контактирате со нас преку сандачето, ќе се воведе најсоодветен автомобил покритие.ЗАШТИТА - Заштита на вашиот автомобил од снег, лапавица, снег, дрво остатоци, сонцето штета, нечистотија, прав и повеќе.SECURE - Elasticated делови и под-автомобил рака направи тоа лесно да се вклопи и да се обезбеди.Оксфорд-отпорен материјал е издржлив и го дава вашиот автомобил удобно и безбедно искуство.Анти-кражба лозинка за заклучување : лесен за употреба, безбеден и сигурен, ефикасен анти-кражба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди