.

.

Huanxin Агилност Скала, Нозете Скала Агилност Скала со Скала Торба, 6 Агилност Прстени, 12 Прилагодливи, 19.6 Нозе, Фудбал Вежби Агилност Опрема

Huanxin Агилност Скала, Нозете Скала Агилност Скала со Скала Торба, 6 Агилност Прстени, 12 Прилагодливи, 19.6 Нозе, Фудбал Вежби

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

[ТРАЈНИ РЕМЕНИ ДА се НАПРАВИ ДОЛГО ГОЛЕМИНА] - Со трајни најлон ремени, секој двата краја може да се поврзе да се направи подолго големина. [ПРИЛАГОДЛИВИ 12 RUNGS] - поголем интензитет на спортски тренинг опрема исто така се идеални за кошарка обука и сите спортови, да се Зголеми вашиот забрзување, нога сила, брзина, рамнотежа на тело за контрола и севкупната ефикасност. [ЦЕЛОСЕН КОМПЛЕТ] - вс убава пакет од 6, 20 инчи хексагонални агилност прстени ви дава сè што треба да се подобри вашиот фитнес; Премија Црна торбичката и Обука Водич. [ ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ АГИЛНОСТ ПЕРФОРМАНСИ] - Овој агилност обука опрема поставена е обука на вашето тело да се направи билатерални движења со кои се подобрува вашата брзина, рамнотежа, дриблинг, скокање и способност за спринт кон било агли. [100% SERVICEI] - ако сте збунети во врска со квалитетот на производот или имате било какви други прашања, можете да ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да го реши проблемот за вас.Производ Description This обука скала е дизајниран за агилност и spped обука која може да го зголеми забрзување, нога сила и брзина, основни вештини, рамнотежа, ритам, и телесна контрола.Овој сет содржи 6m долго агилност скала, 12 прилагодливи рамен rungs, и 6 Агилност Ringswith носат рачка,обезбедување на ефективна длабоко обука.На rungs се рамни и многу прилагодливи, така што скала проред може да се прилагоди за да се сретнат со широк опсег на брзина на потребите за обука.Дискот конуси правење различни брзина вежби, направи овој фудбалски агилност скала погоден за сите видови на спортови.Направени од премиум материјали, нашите агилност скали се со цел да се користи во затворени простории или на отворено, совршен за парк, фитнес центар, за обука во областа.Име : Агилни обука ladder Color : жолто + black Specifications : 6 метри 12 sections Material : polypropylene Weight : за 48g / piece Size : 50 CM должина ширина 3.7 CM0.3 CM thick Weighs за 0.8 KGSpecification : Име : Хексагонална обука круг за фудбал обука (вклучувајќи тока)Материјал : Нови PEWeight : околу 110 grams Color : Црвена / Жолта / Сино / Зелено / Orange Dimensions : дијаметар 51 см, од страна на должината 28 cm Set Вклучува : 1* помоча Агилност Ladder6 * Агилност Rings1 * Спортска Торба.

Карактеристики на понудата

Name:
Hexagonal training circle for football training (including buckle)
Material:
New PE
Weight:
about 110 grams
Color:
Red / Yellow / Blue / Green / Orange
Dimensions:
diameter 51 cm, side length 28 cm
Set Includes :
1* peed Agility Ladder :
6 * Agility Rings :
1 * Sport Bag :

Слични понуди