.

.

БАРТОН Gondy Gore-Tex Кожни Ракавици Женска

БАРТОН Gondy Gore-Tex Кожни Ракавици Женска

DEN 2638.80

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Други Влакна.Увезени.Прилагодливи затворање.Машина За Миење.Водоотпорен Gnar Guard кожа на школка и дланката е мека, еластична, и дише.Thermacore изолација обезбедува додава топлина.Живеат Обвивка помага во регулирање на вашата температура; Гор Топло вметнете нуди сува и дише ниво на перформанси.Екранот го Зграби Gnar Guard кожа палецот и индекс на прстот се екран осетлив на допир-компатибилна.Ергономски пред-криви се вклопуваат; Пренослив зглоб поводник.

Карактеристики на понудата

Слични понуди