.

.

Fuxwlgs Помине Clipper Помине Пети Тример Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Алатка

Fuxwlgs Помине Clipper Помине Пети Тример Нерѓосувачки Челик Нокти Педикир Алатка

DEN 2282.40

Количина на стоки
Достапно

Совршена како подарок за мажите и за жените!Добро за семејства и пријатели.лесно се намали преку груб, дебел и тврд ноктите или нозете, кои се тешко да се намали.Дршката е кожата friendly и удобен кога го држите лесно.Дизајн за долготрајно дружење.совршен идеален за сите вашите нокти и педикир потреби.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме да остават порака пред да даваат лоши коментари, ако производи имаат одредени проблеми.Ви благодариме за вашето разбирање.Да се чува вон дофат на children Perfect за да се намали ви nail Long рачка, се користи помалку енергија да се сече ноктите side Suitable за домашна и професионална употреба.Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Length : 8cm/3.15"(приближно)Боја : Silver Quantity : 1 компјутер.

Карактеристики на понудата

Слични понуди