.

.

GlideRite Хардвер 7008-128-СС-50 Нерѓосувачки Челик 5 инчен CC Дебели Солидна 8 инчен Долга Рачка Бар Повлекува 50 Пакет, 50 Count

GlideRite Хардвер 7008-128-СС-50 Нерѓосувачки Челик 5 инчен CC Дебели Солидна 8 инчен Долга Рачка Бар Повлекува 50 Пакет, 50 Count

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Бренд : Glide Rite Хардвер.Тип : владата го повлекува.Димензии : 8-Инчен должина x 9/16-инчен Ширина x 1-3/8-Инчен проекција.Завртка проред : 5 инчи.Хардвер крај : не ' рѓосувачки челик заврши.Овие дебели солидна бар кабинет повлекува од Glide Rite Хардвер ќе додадете современ допир на вашата кујна или купатило кабинет фиоки.Овие се повлекува 9/16" во дијаметар, во споредба со нашата нормална бар повлекува, кои се 1/2" дебела.Тие исто така имаат нерѓосувачки челик заврши.Секој се повлече е спакуван поединечно да се спречи оштетување на целта и доаѓа со потребните хардверски за лесна инсталација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди