.

.

75W Полнач за Flashfish 560W 520Wh 140400mAh Моќ Станица

75W Полнач за Flashfish 560W 520Wh 140400mAh Моќ Станица

DEN 2049.60

Количина на стоки
Достапно

72 W Полнач за Flashfish 560 W 520 Wh 140400m Ah Моќ Станица. 72 W Полначот способни за полнење побрзо.Ги поддржува меѓународните напони.Тешки моќ кабел. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите / 12-месечен се грижи слободен гаранција за нашиот производ, ве Молиме контактирајте не со било какви прашања или проблеми.AC/DC Адаптер со OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита).

Карактеристики на понудата

Слични понуди