.

.

PERFECTSIGHT Медицински-Одделение Екран Заштитник за iPad Mini 1/2/ 3 [Анти 8 Зрачења, Против замор на Очите, Суви Очи, Подобро Спиење] Анти-Отсјај Анти Отпечаток Калено Стакло (Б?

PERFECTSIGHT Медицински-Одделение Екран Заштитник за iPad Mini 1/2/ 3 [Анти 8 Зрачења, Против замор на Очите, Суви Очи, Подобро Спиење]

DEN 1415.76

Количина на стоки
Достапно

【Око Нега, Олеснување замор на Очите Мат Antiglare Ниска Рефлексија не HD Јасно малку "замрзнатото" изгледа】. 【NMPA Класа 1 Медицински Уред, Анти Штетни 8 зрачења, Двојно Заштита на Око и Визија, Анти Око Замор и Добро Спиење - Филтер 55% од Сина Светлина и 99% од УВ Зраци Филтер - Тестиран од Страна на Amercia СОНЧЕВАТА СВЕТЛИНА】PERFECTSIGHT екран заштитник компатибилен со i Pad Mini 1/2/3 користи electroplating технологија за да се минимизира Дигитални замор на Очите предизвикани од штетната сина и УВ светлината емитирана од дигитални екрани.Тоа им помага да се промовира здрава мелатонин нивоа за подобрување на спиењето. 【Се чувствува Мазна Чувствителни на Допир - Премија за Отпечатоци и дупка со Отпор】 анти-отсјај посебен слој дава површината мазна се чувствуваат која е осетлива на допир, па дури и со влажни прсти.Тоа, исто така, обезбедува анти-прстите грб, така што екранот на телефонот ќе останат чисти и shinny. 【Случај Friendly не се Вклопуваат целосна покриеност и дебели случај, Лесна Инсталација】 2.5 D Криви Остро Дизајнот за i Pad Mini 1/2/3 7.9 инчен спречува chipping, обезбедување на зголемена безбедност и поголема компатибилност со голем број на случаи, работат совршено. 【Моќен Garrantee & Широка Целна Публика】30 дена не-кавга наплата, замена, ако на воздушни меури, пукнатини, дефекти и др рок од 90 дена.PERFECTSIGHT Калено стакло око нега екран заштитник совршен за краток слепи лице, образование, студент, канцелариски работник, социјалните медиуми addict, онлајн гејмер, љубител на модата и сл.

Карактеристики на понудата

Слични понуди