.

.

Храна за Складирање Сад, Флексибилни Целосно Затворена Храна Канистер од Жита Сад Притисни Тип за Ресторан за Дома за Кујна

Храна за Складирање Сад, Флексибилни Целосно Затворена Храна Канистер од Жита Сад Притисни Тип за Ресторан за Дома за Кујна

DEN 1905.60

Количина на стоки
Достапно

ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ на Користење на вакуум затворен метод, тоа може да и одржување на свежината на храната и да се спречи храна од нивно расипување во воздухот.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИЈА Користејќи запечатување технологија, тоа создава сува и запечатени средина за вашата храна, и исто така е погоден за мали не прехранбени продукти.СТИГНАЛЕ ДИЗАЈН Поддржува приспособување на висина на дршката, тоа може да се прилагоди на простор за складирање од страна на telescoping, и можат да се сместат работи на различни големини.СОВРШЕН за ЧУВАЊЕ РЕЗЕРВИ Уредни дизајн, може да се направи вашиот неуредна кујна и кабинети среди за да зачувате простор и да се создаде подобро чување локација.ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Направени од високо квалитетна ABS, PP и силикони, тоа е траен и стабилен, нема да биде лесно да се носат или оштетени, а има долг животен век.Функција : 1. ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ на Користење на вакуум затворен метод, тоа може да и одржување на свежината на храната и да се спречи храна од нивно расипување во воздухот.2. СОВРШЕН за ЧУВАЊЕ РЕЗЕРВИ Уредни дизајн, може да се направи вашиот неуредна кујна и кабинети среди за да зачувате простор и да се создаде подобро чување локација.3. ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИЈА Користејќи запечатување технологија, тоа создава сува и запечатени средина за вашата храна, и исто така е погоден за мали не прехранбени продукти.4. ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ Направени од високо квалитетна ABS, PP и силикони, тоа е траен и стабилен, нема да биде лесно да се носат или оштетени, а има долг животен век.5. СТИГНАЛЕ ДИЗАЈН Поддржува приспособување на висина на дршката, тоа може да се прилагоди на простор за складирање од страна на telescoping, и можат да се сместат работи на различни големини.Спецификација : Предмет Тип : Вакуум Container Material : ABS+PP+Silicone Color : Transparent Weight : Прибл. 546g / 19.3 oz Expand Големина : Прибл. 19.4x11cm / 7.6x4.3in Retracted Големина : Прибл. 12cm / 4.7 во Пакет Листата : 2 x Вакуум Сад.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Vacuum Container
Material:
ABS+PP+Silicone
Color:
Transparent
Weight:
Approx. 546g / 19.3oz
Expand Size:
Approx. 19.4x11cm / 7.6x4.3in
Retracted Size:
Approx. 12cm / 4.7in
Package List:
2 x Vacuum Container :

Слични понуди