.

.

Aiermaisi Куче Тело Подигнат Пред Опсег Нема-се Повлече Пет Вест Обука Куче Подигнат 5 Големини и 4 Бои (Големина XL, Сина боја Маскирна)

Aiermaisi Куче Тело Подигнат Пред Опсег Нема-се Повлече Пет Вест Обука Куче Подигнат 5 Големини и 4 Бои (Големина XL, Сина боја Маскирна)

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Големина : 5 Големини на располагање, тие се големината на S/M/L/XL/XXL.Боја : 4 Бои на располагање, тие се Црна/Црвена/Сина боја Маскирна/Зелена Маскирна.Тоа е подобро да го оставиме 2-3 cm од дополнителен простор за вашето куче.Ве молиме избра најдобрите големина за вашето куче.Удобно лесни мрежа поставата со мек сунѓер соочи во градите и стомакот.Пакет содржина : 1*Куче Темперамент.

Карактеристики на понудата

Слични понуди