.

.

LORONA Деца Тинејџери Полиестер-Памук Мешавина САД Знаме Srtiped Плажа Крпа Наметка Ќебе погоден за носене Маскирани Ќебе Качулка Наметка

LORONA Деца Тинејџери Полиестер-Памук Мешавина САД Знаме Srtiped Плажа Крпа Наметка Ќебе погоден за носене Маскирани Ќебе Качулка

DEN 266.40

Количина на стоки
Достапно

[МАТЕРИЈАЛ] : Полиестер-памук Смеса.Тоа е ткаенина, не се пластични.водоотпорен еко-пријателски , исклучително отпорни на вода, брзо сушење, Лабава Ракав.Светлината Текстура Супер Меки и Дише. [Дизајн] : Екстремно отпорен на вода, брзо сушење, долго тело парче со голема маскирани капа имајќи сува од глава до нога.Лесно да се носат со ремени со копче. [Димензии] : Ова hoody ќебе е во две големини кои одговараат на сите тинејџери деца да ги задржи пријатна или не може да биде мала хроматските аберации поради фактори како што се на екранот, ве молиме обратете се на вистинскиот објект.По-продажбата на услугата - Ако не сте задоволни со нашите производи по приемот на стоката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики на понудата

Слични понуди