.

.

Олимп OM-D E-M1X Камера Тело w/ Олимп М. Zuiko Digital ED 300мм f4.0 ПРО Леќа

Олимп OM-D E-M1X Камера Тело w/ Олимп М. Zuiko Digital ED 300мм f4.0 ПРО Леќа

DEN 4199.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. 20.4 ПРАТЕНИК live MOS сензор со двојна True Pic VIII Слика Процесори. 5-Оската sync се обезбедува 7.5 EV Запира на надомест на штета, светот е најефикасен стабилизација перформанси.Рачен Високо-Res шут режим обезбедува 50 MP слики без стабилизирање на опрема.Светот геополитичка 6-чекори на надомест на штета синхронизирани-леќа и во тело, Слика Стабилизација.Најблиску фокус од 1,4 метри дава 0.48 X (еквивалентно 35mm) telemacro фотографија, Фокусна Должина : 300мм.Сензација, Прашина, и Замрзнување доказ дизајн.

Карактеристики на понудата

Слични понуди