.

.

Џејсон Индустриски D2310-14M-115 Двојна двострано 14mm HTB Времето Појас

Џејсон Индустриски D2310-14M-115 Двојна двострано 14mm HTB Времето Појас

DEN 1908.00

Количина на стоки
Достапно

Се согласува да RMA Инженеринг Стандард.Да се спореди со Гејтс, Браунинг, Goodyear, Dayco, Bando, ФОТОГРАФИИ, Bestorq, Grainger.Времето појаси се мери со Должина, Забот на Теренот, а потоа ширина.Првиот број е должината, буквата (а понекогаш и број) се однесуваат на забот и конечниот број е ширина.Некои од нив се мери во милиметри и други, во инчи.Ако не сте појавување на појас број, ќе треба да контактирате со нас за појаснување пред една цел.D2310-14 M-115.

Карактеристики на понудата

Слични понуди