.

.

Трговија на големо Зимски Зимски Ракавици, Шалови, и Beanies - Унисекс Зима Додатоци

Трговија на големо Зимски Зимски Ракавици, Шалови, и Beanies - Унисекс Зима Додатоци

DEN 2831.76

Количина на стоки
Достапно

Памук/Полиестер Смеса.Рака Мие Само.VALUE PACK - Зошто се купи мало, кога ќе можат да се купат на големо?Добиете најмногу од вашиот буџет со купување на 24 Ракавица Парови, 24 Beanies, и 24 Марами за еден низок намалена цена.ДИСКОВИ - многу потребни донација на објектот; овој мулти-пакет е погодно за бизниси или непрофитни групи како што се бездомници засолништа, добротворни организации, цркви, школи, или владините агенции, кои придонесуваат за добра причина.ЗИМСКИ ДОДАТОЦИ - со цел да се задржи вашата вратот, рацете и главата, суво и топло, додека издржлив на ладно зимски временски услови.ШАМИЈА - ИДЕАЛЕН ЗА - 67 инчи долго и 12 инчи широка овие големи марами се совршен зимски додаток за вашата гардероба, да ги задржи вашите вратот суво и топло, додека издржлив на ладно зимски временски услови.BEANIE - Наменета за повеќето активности во зима.Играње надвор, да оди на училиште, спортски и други активности на отворено.ЗИМСКИ РАКАВИЦИ - ИДЕАЛЕН ЗА Овие една големина одговара на сите унисекс ракавици за работа : момчиња, девојки, тинејџерите, мажите и жените.Додека ракавица обезбедува соодветна топлина, тоа не е толку обемна дека вашите прсти се чувствувате непријатно или fatigued.На ракавици го прави лесно да се зафат нешта, вклучувајќи shovels, управувањето тркала, или возење велосипед рачки.БОИ - Секој трговија на големо пакет доаѓа во избрани бои.Совршен за тимски спортови, споделување на датотеки, kinki за Божиќ / празници, или за донирање.Една големина одговара на повеќето мажи, жени и млади.Карактеристики широк површина која се согласува да повеќето рака големини за удобно и топло искуство.Унисекс / Една големина одговара на повеќето.Се бездомници во текот на зимската сезона е исклучително тешко.Како ладното време се поставува во, своите тешко да се остане топло.Зошто не му ја врати оваа сезона со нашите бездомници донација колекции!Овие проекти вклучуваат сè што може да го намали стресот и да им помогне на луѓето да останат топли во текот на зимската сезона.

Карактеристики на понудата

Слични понуди