.

.

Гејмерски Слушалки Мека Earmuffs Игри Прозрачна Слушалки Слушалки за Компјутерски Игри Слушалки

Гејмерски Слушалки Мека Earmuffs Игри Прозрачна Слушалки Слушалки за Компјутерски Игри Слушалки

DEN 823.44

Количина на стоки
Достапно

Бидете сигурни дека ова се вклопува со внесување на вашиот модел број.Мека omnidirectional микрофон со бучава поништување на функција може да се залепи на било која позиција сакате, со што се намалува бучавата и обезбедува јасен глас за собирање и испорака.Мека перница глава - подлога и уво - подлога, како и прилагодлива должина шарки гаранција часа на игри удобност.Гејмерски Слушалки се Изгради со новата генерација на кожата - пријателски материјали, тивко и удобно маска на вашето уво.се направи совршен за долго време Игри на среќа се види на филм.или разговор со некои други момци.Основно вид на игри слушалки, совршен за играње игри, слушање музика итн.Меки и удобни headband и над увото earmuff, без притисок, без топлина.Вашата удобност може да биде обезбедена, дури и по долго време облечен.Боја : Слика 2 Опис - Материјал : Плетенка жица, имитација на протеини. - Size : За 21x19x10cm. - Говорник дијаметар : 50mm. - Отпорност : 20ohm±15% - Осетливост : 115d B±3d B - Фреквенција : 20 - 20000 Hz - Микрофон димензија : 6. 0 x 2. 7mm - Микрофон чувствителност : - 38d B+/- 3d B - Микрофон отпорност : 2. 2kohm - Directivity : Omni - насочен - LED работен напон : DC5 V+/- 5% - Работат на струјата : Подолу 100m A - Слушалки интерфејс : USB ( приклучокот USB конекторот, LED светло е вклучено, отстранете за исклучување ) + 3. 5mm стерео аудио и микрофон plug - Кабел должина : Околу. 2. 2m/ 7. 22ft Пакет Вклучувајќи 1 x гејмерски слушалки.

Карактеристики на понудата

Слични понуди