.

.

Јужна Каролина Gamecocks Целосна Печати Брзи Промени Види Бенд Со Врежани Тока Компатибилен со Samsung и Повеќе.

Јужна Каролина Gamecocks Целосна Печати Брзи Промени Види Бенд Со Врежани Тока Компатибилен со Samsung и Повеќе.

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Не-Животинско, Одржлив, Еко-Пријателски, водоотпорен, хипоалерген, поли опфатени се види бенд.КОМПАТИБИЛЕН Со било паметни или традиционално се види со 20mm или 22mm повлечи вклучувајќи Samsung, Фосилни и многу други.ДВЕ ПАРЧЕ СЕТ - Одговара на Повеќето Зглоб Големини - КРАТОК За врвка за околу големини 5.5" 7" ДОЛГО - За врвка за околу големини 6.5" 8".WATCH НЕ се ВКЛУЧЕНИ - се надеваме дека веќе имате го види, бидејќи тие се неверојатни, и мислиме дека нашиот бенд ќе совршено се надополнуваат вашиот види!.Вграден-во текстура која им овозможува на групата да здив како што се минимизира влага.Целосна синтетички поли надворешниот слој значи дека овие ремени нема да исчезнат или солза.Оваа high-end Вегетаријанци, Не-Животинско, Водоотпорен, хипоалерген, поли опфатени се види бендот доаѓа со нашите 1 година гаранција од дефекти.Целосно прилагодливи солидна нерѓосувачки челик распоредување затворач ја елиминира дупки во бендот и обезбедува повеќе совршено се вклопуваат.Прецизноста и примената на вашите омилени тимови логото е совршен завршувањето на допир.ДОСТАПНИ ГОЛЕМИНИ - Овие се брзо ослободување бендови и ќе одговара на часовници и smartwatches кои имаат 20mm или 22mm повлечи и исто така одговара широк спектар на рачниот зглоб големини.ИЗДРЖЛИВОСТ - На Lorica под-рака има вграден во текстура која им овозможува на групата да здив како што се минимизира влага.Во комбинација со целосна синтетички поли надворешниот слој овие ремени нема да исчезнат или солза.Лиценциран производ на Афинитет Бренд Партнери.

Карактеристики на понудата

Слични понуди