.

.

Прстен Светлина Tripod Преголеми Пополнете Светлината Отворено Фото Кат Tripod Selfie Selfie Преносни 2.1 Метри

Прстен Светлина Tripod Преголеми Пополнете Светлината Отворено Фото Кат Tripod Selfie Selfie Преносни 2.1 Метри

DEN 2028.00

Количина на стоки
Достапно

★ Живо стојат, супер голема убавина светилка, супер висока живо стојат, супер прекрасен поглед. ★ Отворот ефект, мулти-прилагодување на агол, нежно светло, мали димензии, мала тежина, мека светлина три бои, бесконечна затемнување. ★ Растојанието на прстен светлина, убавина / brightness / помек може да се подобрат кожата и го олеснат места. ★ Триаголник поддршка е супер стабилна.Професионални одделение продолжува tripod дизајн, супер стабилна. ★ Супер повеќе апликации, мобилен телефон во живо, наставата видео, видео конференција, домашно видео.Производ бруто тежина : 1.96 kg материјал : метал Должина : над 100cm Тип : виткање, телескопски, кат Функција : пренослив, пополнете светлината, мулти-камера Применливи модели : мобилните телефони што се Применливи сценарија : во живо, отворено Име : Еден-камера супер живеат поддршка Материјал : Железо цевка + ABS Нето тежина : 1.2 кг.Телескопски висина : 70-210cm Складирање висина : 68cm Светилка дијаметар : 26cm Производ додатоци : tripod x1, убавина светилка x1, мобилен телефон клип x1, авто-тајмерот x1, складирање торба x1 Име : Три-камера супер живеат поддршка Материјал : Железо цевка + ABS Нето тежина : 1.45 kg Телескопски висина : 70-210cm Складирање висина : 68cm Светилка дијаметар : 26cm Производ додатоци : tripod x1, убавина светилка x1, мобилен телефон клип x3, авто-тајмерот x1, мулти-видео клип x1, складирање торба x1 Совети : податоците може да биде грешка поради прирачник за мерење, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди