.

.

ZYXRGS Модерна Мачки Дрво Мачки Кула Кој со Сисал Покриени со Гребење Мислења, Пространа Condo и Големиот Костур за Мали До Средни Мачки (Боја : Б)

ZYXRGS Модерна Мачки Дрво Мачки Кула Кој со Сисал Покриени со Гребење Мислења, Пространа Condo и Големиот Костур за Мали До Средни

DEN 8382.24

Количина на стоки
Достапно

Стилски Дизајн : 2 condos, една пространа костур, на гребење скала, вашите мачки секогаш може да се најде својот омилен место на оваа мачки дрво.Одборите на овој мачки кула се прекриени со сива дрво текстура.Елегантниот изглед ја прави оваа модерна мачки дрво се вклопуваат во вашиот дом.Двојна Игра куќа : Добро-строен condos се создаде чувство на сигурност и голема чекалницата дреме место за вашите активни мачиња.Опремување со мека перница, вашите мачки можат да уживаат во неверојатно удобно и сладок сон.Здрав и Безбеден : Супер цврста градба, добро избалансиран дизајн, силна база, мачките можат лесно и безбедно да се фрлиш вклучите или исклучите оваа мачки дрво без да се грижи за тетеравење или соборувањето завршена.Сите материјали се не-токсични.На гребење места се покриени со природни сисал јаже кое им помага на вашите мачки се задржи канџи здрави.Крајната Активност Центар : Сè вашите мачки потреби се вклучени во оваа мачки дрво. 2 пространа condos за вашиот kitties да спие во врвот костур со покренати од страна на rim за lounging, Сисал завиткани гребење мислења и гребење скала помогне да се задржи вашиот мебел нула и заменливи топката нуди екстра забава.Лесно се Грижи и Монтажа : Сите душеци се во прилог на табла со velcros, па тие не ќе се движат кога мачките се игра или одмор.Лесно да се оддели за чистење и перење.Мекото врвот костур исто така е пренослив.Доаѓа со детални инструкции и сите потребни алатки.Fuatures : Стилски Дизајн : 2 condos, една пространа костур, на гребење скала, вашите мачки секогаш може да се најде својот омилен место на оваа мачки дрво.Одборите на овој мачки кула се прекриени со сива дрво текстура.Елегантниот изглед ја прави оваа модерна мачки дрво се вклопуваат во вашиот дом.Двојна Игра куќа : Добро-строен condos се создаде чувство на сигурност и голема чекалницата дреме место за вашите активни мачиња.Опремување со мека перница, вашите мачки можат да уживаат во неверојатно удобно и сладок сон.Здрав и Безбеден : Супер цврста градба, добро избалансиран дизајн, силна база, мачките можат лесно и безбедно да се фрлиш вклучите или исклучите оваа мачки дрво без да се грижи за тетеравење или соборувањето завршена.Сите материјали се не-токсични.На гребење места се покриени со природни сисал јаже кое им помага на вашите мачки се задржи канџи здрави.Крајната Активност Центар : Сè вашите мачки потреби се вклучени во оваа мачки дрво. 2 пространа condos за вашиот kitties да спие во врвот костур со покренати од страна на rim за lounging, Сисал завиткани гребење мислења и гребење скала помогне да се задржи вашиот мебел нула и заменливи топката нуди екстра забава.Лесно се Грижи и Монтажа : Сите душеци се во прилог на табла со velcros, па тие не ќе се движат кога мачките се игра или одмор.Лесно да се оддели за чистење и перење.Мекото врвот костур исто така е пренослив.Доаѓа со детални инструкции и сите потребни алатки.Опис на производот : Материјал : Wood Color : Како Shown Size : Како Shown Package Contents1 * домашно Милениче качување frame Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.

Карактеристики на понудата

Слични понуди