.

.

D&D PowerDrive BK132/13 Здружени V Појас, 13 Бенд, Kevlar

D&D PowerDrive BK132/13 Здружени V Појас, 13 Бенд, Kevlar

DEN 16607.28

Количина на стоки
Достапно

D&D Power Drive BK132/13 Здружени V Појас направени со Kevlar.Дел Број : BK132/13. Бренд Име : D : D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Карактеристики на понудата

Слични понуди