.

.

Offex Возен Датотека за Складирање Продавници Валани Предмети до 24-Инчен Должина со 16 Прегради (ОД-MGR-25)

Offex Возен Датотека за Складирање Продавници Валани Предмети до 24-Инчен Должина со 16 Прегради (ОД-MGR-25)

DEN 2422.80

Количина на стоки
Достапно

Димензија : 16"Lx16"Wx25"Х. MGR-25 има 16 Прегради на околу 4"x4" плоштад.Партиции може да бидат отстранети за да креирате 4 слотови на 8"x8".Идеален за управување со документи од 11"x17" 24"x36".Продавници разно.објекти до 24" во должина.Идеален За Управување Со Цртичка На Цртежи Во Вашата Канцеларија И Со Вашето Биро.Совршен За Економски И Трајни Трајно Чување.Идеални за Организирање на Планови за во Канцеларија.Индивидуални Слотови да се Организира Документи.Идеален за Трајно Чување.Здрав, Атрактивни Бела картонот со Длабоко Сива Букви.Засилен Дното за да се Спречи Пробивот.Етикетирани Врвот и Пред се за Лесна Идентификација.Магацинот рамо до Рамо или на Врвот на Секоја Друга.Лесно и Економично да се Користат.Произведено во САД.Во согласност со GSA Барања.

Карактеристики на понудата

Слични понуди