.

.

Tstars 2-иот Роденден Кошула за Деца, Момчиња и Две Годишно момче од Вториот Роденден Облека

Tstars 2-иот Роденден Кошула за Деца, Момчиња и Две Годишно момче од Вториот Роденден Облека

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Еден удобен, мека деца т-маица, за 2-годишно момче.Ве молиме имајте предвид дека големини 2t, 3t, 4t се кандидира мали.Квалитет графички облека кошула за вашиот син е втор роденден. 2-ри роденден кошула за тркачки автомобили љубов на децата.Квалитет графички облека роденден момче tee за тркачки автомобил партија .незаборавна забава новина подарок идеја.Симпатична класичен екипажот деколте кратко sleeve tshirt за 2-годишно момче.

Карактеристики на понудата

Слични понуди