.

.

HXXXIN Цврсто Дрво Мачка Вила Мачка Испорака Соба Мачка Куќа Мачка Кабинет Мачка Кафез Цврсто Дрво Мачка Отпадоци Луксузни Мачка Куќа Екранот Кабинет Кат Стан

HXXXIN Цврсто Дрво Мачка Вила Мачка Испорака Соба Мачка Куќа Мачка Кабинет Мачка Кафез Цврсто Дрво Мачка Отпадоци Луксузни Мачка

DEN 1964.40

Количина на стоки
Достапно

[Горниот дел од вратата дизајн] Карактеристики хидраулични рачката на горниот дел од вратата дизајн, разумни изгледот, погоден за семејството студија, дневна соба, спална соба, балкон и разни места. [Голем простор] затворен голем простор обезбедува безбедно и удобно независни простор за миленичиња, со едноставен, стилски и убави изглед. [Уникатен дизајн] Многу дом дизајн, разновиден стил.Даде мачки топол дом и да се направи миленичиња се чувствуваат посигурни. [Стаклена врата] Висок квалитет на стаклена врата со висока светлина и добра одговара на рамка на врата.Во исто време, на стаклена врата е погодно да се набљудуваат милениче статус. [Дише дизајн] Издлабени дизајн на двете страни, дише и убава, со многу елаборирање на дизајни за да ги даде миленици независни простор.Мултифункционален мачка кабинет, испорака соба, convalescent соба, еден кабинет за повеќе цели.Мулти-функционални гнездо ги задоволува различните потреби, и мачка испорака соба е полна со сигурност.Во живо забава, секогаш се обрне внимание на домашно милениче динамика.Класичен и практичен, придружени со невиност и удобност.Користиме високо квалитетни материјали да се направи вашето домашно милениче спијат повеќе удобно.Удобно место, сите пет живот и забава може да се стави долу.Изгледот е светла, стилски и убави, погоден за разни места и модерен производи за домаќинството.На форма дизајн го прави на пет имаат подобро чувство на сигурност и им помага на домашно милениче се добие подобар сон.Им даде на вашето домашно милениче топол дом и нека вашето домашно милениче удобно спиење.Производ параметри : Материјал : wood Product Категорија : Cat Cabinet Size : 90 X60 X60cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди