.

.

Mallofusa Пред се Претвори Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за Хонда CBR1100XX 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Чад

Mallofusa Пред се Претвори Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Замена Компатибилен за Хонда CBR1100XX 1997 1998 1999 2000 2001

DEN 575.76

Количина на стоки
Достапно

СОСТОЈБА : 100% сосема нов мотор пак сигнал светлина lense маска, изработени од квалитетна пластика, да се обезбеди соодветна fitment и долготрајни перформанси.Подобрување на изгледот и стилот на вашето возило.КАРАКТЕРИСТИКИ : Во добра употреблива состојба.Заштитете го вашиот индикаторот за напредок светлина од гребење и оштетување.Замени или надополни вашата оригинална или скршени еден со овој сигнал светлина домување школка.Домување боја : Чад (Како слики прикажани).FITMENT : Компатибилен за Хонда CBR1100 XX 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006, ве молиме проверете дали оваа светлина корица вклопува вашиот мотор пред да купите.ИНСТАЛАЦИЈА : Лесно да се инсталира.Директна замена.Инсталација настава не е вклучена.Поставување на возило : Пред.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пред се Претвори Сигнал Светлина Капак (не вклучува светилки).Мотоцикл на Индикаторот за Напредок Пак Сигнал Светлина Поклопец на Леќите на Домување Школка Замена FITMENT : за Хонда CBR1100 XX 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 ве Молиме бидете сигурни дали оваа точка одговара на вашиот мотор пред купување ОПИС : -Состојба : 100% Сосема Нова Светлина Lense Покрие-Материјал : Пластика -Домување Боја : Чад (Како слики прикажани) -Поставување на Возило : Пред Fitment Тип : Директна замена -Совршено одговара на вашите акции се претвори сигнали-Заштитете го вашиот напредок пак јачина на светлината од штета-Подобрување на нов изглед на вашиот мотор -Лесно да се инсталира.Нема промена бара ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 Пар x Мотоцикл Пред се Претвори Сигнал Светлина Покривање ги Опфаќа Само не вклучуваат светилки ЗАБЕЛЕШКИ : 1. Ве молиме да се осигурате ако овој објект се претвори сигнал светлина lense поклопецот е оној што треба првите 2. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере дека на сликите се малку различни од реалните предмети, бидејќи секој монитор не е калибриран истиот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди