.

.

T10 194 ДОВЕДОА Автомобил Светилки,192 168 ЛЕР Светилки Сијалица,за Автомобил Внатрешни работи Купола Мапата Вратата Учтивост Табличка Светла,2 парчиња Сребрена Кристал

T10 194 ДОВЕДОА Автомобил Светилки,192 168 ЛЕР Светилки Сијалица,за Автомобил Внатрешни работи Купола Мапата Вратата Учтивост Табличка

DEN 451.20

Количина на стоки
Достапно

【Надградба Дизајн】Вграден интелигенција IC возачот Интегрирано коло, стабилна Тековната; нова надградба за ладење дизајн, квалитет на алуминиум, 5 пати побрзо на топлина дисипација, побезбедно да се користи. 【Универзална Одговара】Одговараат за Приклучок : T10, 147, 152, 158, 159, 161, 168, 175, 184, 192, 193, 194 2825 W5 W Големина.Стандард T10 штекер.Лесно да се инсталира, само plug and play.На сребрена Bling Налепница надворешниот дијаметар : 1.5 инчен; Внатрешен дијаметар : 1.25 инчен; Пред купување, ве Молиме проверете дијаметар на завртување на копчето во вашиот автомобил пред да го купите за да се осигура дека нашите автомобил кристал кристал прстен може да совршено се вклопуваат во автомобил совршено. 【Широко Апликација】 Нормално се користи како Табличка Светлина, Благодарение на Светлината, Читање Светлина, Куполата Светлина, Багажникот Светло, Вратата Светлина, Мапата Светлина, Дење Работи Светлата Страна маркер Светлина итн. 【Широко се Користи】Со лепило внатрешни работи прстен, можете да ги красат вашата кола мотор старт/ стоп притисни копчиња, автомобил a/c копчиња, радио прекинувачи, се држи копчето shift убаво и лесно. 【Топло прашува】Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе им помогне да го реши вашиот проблем што е можно побрзо. 2 парчиња-сребрена-ring+T10-6-2835-10pcs.

Карактеристики на понудата

Слични понуди