.

.

4502-440-АЛ,ќор-сокак Хексадецимален M/F 4-40-THD Алуминиум Обичен (250 Предмети)

4502-440-АЛ,ќор-сокак Хексадецимален M/F 4-40-THD Алуминиум Обичен (250 Предмети)

DEN 2273.04

Количина на стоки
Достапно

EU Ro HS : во Согласност со Ослободување ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 7616.10.70.90 Тип : Хексадецимален Пол : М/Ж Материјал : Алуминиум Тема Големина : #4-40 Тело Должина (Imperial) (во) : 5/16 Ширина Низ Станови (Imperial) (во) : 3/16 Нишка на Теренот (Imperial - Децимала) (во) : 0.025 Тема Длабочина (Imperial) (во) : 1/4 Тема Должина (Imperial) (во) : 3/16 Крај : Обична Амбалажа : Рефус.

Карактеристики на понудата

Слични понуди