.

.

XJJZS 8/16 КОМПЈУТЕРИ Соларни Светилки Соларни Чекор Светла Отворено Водоотпорен Соларни Скалило Оградата Светилка Декорација за Патио Скалите Градина Двор

XJJZS 8/16 КОМПЈУТЕРИ Соларни Светилки Соларни Чекор Светла Отворено Водоотпорен Соларни Скалило Оградата Светилка Декорација за

DEN 3030.00

Количина на стоки
Достапно

1.Автоматско работен режим:не Постои прекинувач за соларна скала ламба, само се повлече од изолатор да ја користите.На сончеви денови. 2.Тоа трае само 4-5 часа за целосно полнење.Тоа може да вклучи автоматски се во мрак и да го исклучите автоматски в зори. 3.Лесен за инсталација : Тоа може да биде фиксиран во секое место што може да се залепи со лента и завртки. 4.Широка употреба : Соларен безбедност светла се многу погодни за возвишеното скали, патеки, градини, палуби, осветлување на предните врати, backyards, приоди за автомобили, гаражи, паркинг (надворешен ѕидови, итн. 5.IP65 Водоотпорен Одделение го прави погоден за сите видови на времето. 1.Автоматско работен режим:не Постои прекинувач за соларна скала ламба, само се повлече од изолатор да ја користите.На сончеви денови.2.Тоа трае само 4-5 часа за целосно полнење.Тоа може да вклучи автоматски се во мрак и да го исклучите автоматски в зори.3.Лесен за инсталација : Тоа може да биде фиксиран во секое место што може да се залепи со лента и завртки.4.Широка употреба : Соларен безбедност светла се многу погодни за возвишеното скали, патеки, градини, палуби, осветлување на предните врати, backyards, приоди за автомобили, гаражи, паркинг (надворешен ѕидови, итн.5.IP65 Водоотпорен Одделение го прави погоден за сите видови на времето.Осветленост : 3 lumens Size : 7.5x5x3.5cm Light боја : топло white Material : ABSLight извор на моќ : 5 (W), време на Полнење : 4-5 hours Working време : целосна моќ на 8-10h Light извор : led светилка bead Protection ниво : IP65 Voltage : 1.2 (V)Торба : 1pcs(1 светилки + 1 налепници + 2 завртки)4pcs(4 светилки + 4 налепници + 8 завртки)8pcs(8 светилки + 8 налепници + 16 завртки)12pcs(12 светилки + 12 налепници + 24 завртки)16pcs(16 светилки + 16 налепници + 32 завртки) XJJZS.

Карактеристики на понудата

Слични понуди