.

.

6/8 Рициново Тркала - Вртливата castors Тешки Индустриски Транспорт casters - Гроздобер casters Сет од 4, Метал casters Железо core Гумени Тркала

6/8 Рициново Тркала - Вртливата castors Тешки Индустриски Транспорт casters - Гроздобер casters Сет од 4, Метал casters Железо core

DEN 1190.40

Количина на стоки
Достапно

★ Стабилна и сигурна, издржливи и трајни, тешки мебел и индустриски транспорт тркала.Купување на мебел, приколка мебел, акции коли или било која друга гроздобер објект за тешки предмети. ★ Индустриски casters : поделена на фиксна casters, вртливата casters и кочница casters, секоја со капацитет од 350 фунти, нашите индустриски casters се подготвени за вашиот тешки проекти. ★ Молчи casters : Нашата casters се опкружени со гума, кој е тивок и носат-отпорни, не оштетување на подот, и не создаваат дополнителни бучава при тркалање. ★ Непречено функционирање : железо core внатрешното тркало, добар анти-притисок амортизацијата ефект; двојно лого дизајн, заштита на топки, ефикасно спречување прашина од внесување и продолжување на работниот век. ★ Користите овие индустриски ретро-изглед на мебел casters да ви помогне да заштедите време и напор во вашиот секојдневен живот, тие се исто така лесно да се инсталира.Висок квалитет на тешки индустриски ретро casters, носат-отпорни, метал casters железо core гумени тркала, совршено решение за вашиот дом или секојдневниот живот Широк спектар на апликации, од DIY до дома, индустриски апликации, вклучувајќи кафе маси, цвет стои, шопинг коли, работа клупи, инструмент кутии, електрична опрема, индустриски транспорт, итн. [За овој производ] Материјал : висок квалитет гума + парична казна железо core Стил : Индустриски Тешки Карактеристики : мазна и нечујно / носат-отпорни, имајќи капацитет : 350 килограми по круг 6" големина : воланот дијаметар : 150mm / 6"; инсталација висина : 185mm / 7.3"; тркало ширина : 45mm / 1.8"; плоча големина : 110 × 95mm / 4.3" × 3.7"; центар дупка растојание : 85 × 72mm / 3.3 "×2.8" 8" големина : воланот дијаметар : 200mm / 7.9"; инсталација висина : 230mm / 9"; тркало ширина : 45mm / 1.8"; плоча големина : 110 × 95mm / 4.3" × 3.7"; центар дупка растојание : 85 × 72mm / 3.3 "×2.8" 【забелешка】 Рачни мерења на локации, може да биде малку грешка, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на понудата

Слични понуди