.

.

ppqq Дневна Соба Тепих за домашна Употреба Спалната соба Дневна Соба Сива Плоштадот Мека Тај-Боја Кадифен Ткаенина Меки Тепих Не се Лизга Абсорбента Четири Сезони Де

ppqq Дневна Соба Тепих за домашна Употреба Спалната соба Дневна Соба Сива Плоштадот Мека Тај-Боја Кадифен Ткаенина Меки Тепих Не

DEN 1140.96

Количина на стоки
Достапно

Дали сакате топол дом?Овој тепих е многу погодна за вашата дневна соба декорација.Ова е прилично добар производ, многу погодна да се наоѓа веднаш до креветот, погоден за градинка декорација, момче и девојка во соба, спална соба, дневна соба, студија на универзитетот дом, кафе на маса и софа.Теписи во различни бои за да изберете од, додадете нов стил во вашиот дом.Грижа Метод. 1.Победи на предната страна на тепих на земјата.Description Color : како shown Size : 17 sizes Material : полиестер, ПВЦ, velvet Package содржи : 1 PC *Тепих.

Карактеристики на понудата

Слични понуди