.

.

Женска Плус Големина Муслимански Долги Фустани, Етничка Правец На Цветни Печати Долг Ракав Лабава Износени Полите Макси Облека Се Облекуваат

Женска Плус Големина Муслимански Долги Фустани, Етничка Правец На Цветни Печати Долг Ракав Лабава Износени Полите Макси Облека Се

DEN 2152.80

Количина на стоки
Достапно

♓☊Повеќе Повод☋ Секојдневно повик, Одмор, Отворено, Спорт, Дома, Работа, Забава, Шопинг, Клуб.Одговара И За Тинејџерски Девојки Помлади Или Дами. ♓☊Премиум Материјалот☋ Оваа Жените Секојдневен Фустан Ткаенина е еластичен и удобно, мека рака чувство и добра пропустливост на воздух, 100% сосема нов и висок квалитет!Мека Дише, Комфорна и Пријатна за Носење, Совршен за Пролет , Лето, Есен и Зима. ♓☊Забелешка Големина☋ ве Молиме споредете ги вашите сопствени големина пред да го купат.Изберете една или две големина поголема отколку што обично се носат.Стилски Стил☛ Различни Стил, како што е Вообичаена Облека, со Долги Ракави, Флорални Печатени, Т-Маица Стил, Drawstring, Качулка Вратот, Pullover Дуксери, итн.Sweatshirt за жените Т-маица блузи tees здолништа шорцеви Pullover Долг ракав бански костуми perfect cover-up прозорци се облекуваат. ♓☊жените се облекуваат лето sundress v вратот се облекуваат жените солидна боја мини фустан жените долго макси фустан лето резервоарот фустан.копчето облека за жени, плус големина лето boho sundress midi фустан коленото должина плажа чипка бел фустан кратко sleeve жените плажа облечи midi жените лето шпагети рака фустан копчето v вратот chiffon фустан прикривање на плажа макси фустан плажа фустан од црна тантела партија. ♓☊Shift Фустан Bodycon се Облекуваат Линија Фустан Заврши Фустан Оглавник Фустан Асиметрични Фустан со Висок-Низок Фустан Обвивка Фустан Peplum Фустан Империја Половината Фустан Скокач Клуб фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани за жени Секојдневен Фустани за жени лето Секојдневен Фустани за со ракави Секојдневен Фустани за жени со ракави Секојдневен Фустани за жени плус големина Секојдневен Фустани за јуниори Секојдневен Фустани за жени кратко sleeve Секојдневен Фустани со џебови Обичниот Фустани за тинејџерите Секојдневен Фустани за девојки. ❤❤❤Објект специфики : Сезона : Летни Пол : Жените Ракав Должина : Јака без Ракави : U Вратот Дебелина : Стандардни Карактеристики : 【Материјал】95 полиестер, 5 spandex.Мек материјал, светло и удобно, многу погодна за претстојното лето!Супер меки, удобни, дише, да не се види преку, обезбедување на квалитет 【Уникатен Дизајн】 Модерен и уникатен дами мини здолниште.Слоевит лабава половината фустан, У врат, жените pleated фустан, домот здолниште стил, едноставен и модерен, супер слатки, лесно да се стави на и полетување, и должината на мини фустан е не повеќе од коленото. 【Натпревар】Оваа цветни печати фустан може да се носи со сандали, плажа влечки или високо-револвер очила за сонце. 【Прилики】Високо-квалитетни женски фустан, погодна за летен одмор, слободно време за плажа, забава, работа, ноќта, секојдневно носење, одмор, свадба партија, дома, салон.Совршени за на лето, на пролет, есен и зима!Ова лето мини фустан е освежување промена-дом или дом стил.Пакет содржи : 1 КОМПЈУТЕР Жените се Облекуваат ❤❤❤Големина Табела : Големина : S Рамо : 36.7 cm/14.45" Ракав : 58cm/22.83" Биста : 89cm/35.04" Должина : 146cm/57.48" Големина : M Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 59cm/23.23" Биста : 94cm/37.01" Должина : 147cm/57.87" Големина : L Рамо : 39.3 cm/15.47" Ракав : 60cm/23.62" Биста : 99cm/38.98" Должина : 148cm/58.27" Големина на : XL Рамо : 40.6 cm/15.98" Ракав : 61cm/24.02" Биста : 104cm/40.94" Должина : 149cm/58.66" Големина : XXL Рамо : 41.9 cm/16.50" Ракав : 62cm/24.41" Биста : 109cm/42.91" Должина : 150cm/59.06" Големина : XXXL Рамо : 43.2 cm/17.01" Ракав : 63cm/24.80" Биста : 114cm/44.88" Должина : 151cm/59.45" Големина : XXXXL Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 64cm/25.20" Биста : 119cm/46.85" Должина : 152cm/59.84" Големина : XXXXXL Рамо : 45.8 cm/18.03" Ракав : 65cm/25.59" Биста : 124cm/48.82" Должина : 153cm/60.24".

Карактеристики на понудата

Слични понуди