.

.

Пчела Чувар Подарок, Пчела Подарок, Пчела Чувар Пиво Стакло, Pilsner Стакло, Apiarist Дар, Бог Го Спаси Кралицата

Пчела Чувар Подарок, Пчела Подарок, Пчела Чувар Пиво Стакло, Pilsner Стакло, Apiarist Дар, Бог Го Спаси Кралицата

DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно

Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 15oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за вашата секојдневна употреба или деловна употреба.Вино Стакло има и лесно да се чисти, совршен за секоја пијалаци, вино, кафе, кока кола, сокови, газирани пијалаци и повеќе.Тоа е совршен за дом, канцеларија, бар, кафуле, кафе итн.Го држат за црвено вино, пиво, виски, шампањ, саем, коктел, вода и др.Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семеен собир, свадба, дом, канцеларија, но, исто така, совршен за роденденски подарок, свадба подарок, булчински туш подарок, ангажирање на подарок, годишнина подарок, Ден на Мајката подароци, Божиќ подарок, Благодарение на подарок, housewarming подарок за жени, мажи, семејство, пријатели, сестра ми, татко ми, мајка ми, сопруг, сопруга.Ако имате логото или дизајн (ова вклучува специфични сопствени фонтови) што би сакале на стакло ве молиме порака ни слика по ставањето на вашите цел да се избегне доцнење.Вино, Чаши, кои се Направени во САД! 743oz капацитет на располагање, најмногу одговара на капацитетот за вашата секојдневна употреба или деловна употреба.Нашето вино стакло не само што не е вашиот прв избор за партиите, BBQ, базен партии, пикник, кампување, семеен собир, свадба, дом, канцеларија, но, исто така, совршен за роденденски подарок, свадба подарок, булчински туш подарок, ангажирање на подарок, годишнина подарок, Ден на Мајката подароци, Божиќ подарок, Благодарение на подарок, housewarming подарок за жени, мажи, семејство, пријатели, сестра ми, татко ми, мајка ми, сопруг, сопруга.

Карактеристики на понудата

Слични понуди