.

.

Круз 922-415 Барови за Опел Комбо 2003 Година Наваму (Сет од 2)

Круз 922-415 Барови за Опел Комбо 2003 Година Наваму (Сет од 2)

DEN 3829.20

Количина на стоки
Достапно

Производителот гаранција може да не се применува.За да се потврди fitment ве молиме да го користите бројот плоча алатка на врвот на страницата.Челик Покривот Бар Завиткан во пластика, за да се спречи тоа, rusting.Број На Покривот Барови : 2. Големината и Димензии на бар : 30x20. Ако сакате да купите брави за овие барови .Побарајте Круз 932-014 Во лентата за пребарување. "Cruzber е Шпанија е најголем покривот бар и покривот рек производителот, основана во 1963 година. Cruzber специјализира во средината на пазарот сектор, и продава поголемиот дел од своите производи под КРУЗ бренд етикета, користејќи ја состојбата на техниката на производство на машини.Cruzber е многу високо ценета во Европскиот пазар .Ние не се сомневам дека КРУЗ брендирани производи се најдобрите направени и севкупно најдобра вредност во средината на пазарот.Една карактеристика што навистина го прави разлика е во комбинација нога и фитинг за полнење, дозволувајќи им на КРУЗ да облик овие колекции, така што врвовите на барови се хоризонтални, дури и на добро криви ван покрив.Секој бар доаѓа со комплет за монтирање точни за вашето возило.Решетките се правоаголни со поцинкуван челик профил опфатени со висок квалитет полимери Одговара на Ford Поврзете II Tourneo L1 (без интегриран оградата) .Години Од До : ( 2013-Датум) : бар придава на : Fix точка - Одговара на Ford Поврзете II Tourneo L2 (без интегриран оградата) .Години Од До : ( 2013-Датум) : бар придава на : Fix точка - Одговара на Ford Transit Connect L1 (SWB) (II - Kombi) .Години Од До : ( 2014-Датум) : бар придава на : Fix точка - Одговара на Ford Transit Connect L1 (SWB) (II - Van) .Години Од До : ( 2014-Датум) : бар придава на : Fix точка - Одговара на Ford Transit Connect L2 (LWB) (II - Kombi) .Години Од До : ( 2014-Датум) : бар придава на : Fix точка - Одговара на Ford Transit Connect L2 (LWB) (II - Van) .Години Од До : ( 2014-Датум) : бар придава на : Fix точка-".

Карактеристики на понудата

Слични понуди