.

.

Homeford ЕВА Сјајот Пена Писмо ОтсечениТ, Сребро, 4-1/2-Инчен, 12-Count

Homeford ЕВА Сјајот Пена Писмо ОтсечениТ, Сребро, 4-1/2-Инчен, 12-Count

DEN 262.80

Количина на стоки
Достапно

ЕВА Сјајот Пена Писмо Отсечени "Т".Совршен за било настани, како што се родендени, бебето тушеви, свадби, и многу повеќе!.На glittered пена и детални намали карактеристики стојат надвор и да се направи одличен прилог на било кои од вашите вештини и занаети проекти.Лесно да се измени и лепак врз занает хартија, дури и ткаенина.Вклучува 12 брои по пакет.Должина : 4.5" Ширина : 3.75".Совршен за било настани, како што се родендени, бебето тушеви, свадби, и многу повеќе!На glittered пена и детални намали карактеристики стојат надвор и да се направи одличен прилог на било кои од вашите вештини и занаети проекти.Лесно да се измени и лепак врз занает хартија, дури и ткаенина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди