.

.

Мушка Везови комплет Жена во Gown,Градски Пејзаж,Пејзажот и Градови,Дама,Големина во(cm)9.8x19.7(25x50)

Мушка Везови комплет Жена во Gown,Градски Пејзаж,Пејзажот и Градови,Дама,Големина во(cm)9.8x19.7(25x50)

DEN 364.80

Количина на стоки
Достапно

платно со цртање на тоа.Preciosa Ornela стаклени монистра (Czeck Република).темата за везови.beading упатства.прочитајте повеќе во опис.Карактеристики : Код на Производот : A-0301 Број на монистра : 13307 Број на бои : 10 големината, во(cm) : 9.8x19.7(25x50) на Овој beading сет содржи : платно со цртање на тоа Preciosa Ornela монистра (Czeck Република) beading игли со gilt око тема за везови beading насоки Во производство на вашиот везови комплет, само најбезбедно, високо-квалитетни материјали се користат.Светли, живописни бои биле применети на специјално подготвени платно.Тие ќе останат свежи години, без губење на било длабочина на боја.На високо-квалитетни, калибриран чешка монистра вклучени во вашиот комплет, и силни мушка истиот ќе се направи вез процес е лесно и забавно.Благодарение на оваа особено стабилна платно структура, сликата ќе ја задржи својата форма во текот на годините, и не се водат надвор поради тежината на монистра.Вез може да претставува било стил; од класични до современи.Може да изберете што твоето срце желби.Секој сет ќе се избере може да биде совршен подарок за вашите најблиски, или за вашата сопствена колекција.Ако имате често се смета работат во форма која се развива ако вез-сега е време да започнете!Нашите mixed-media форма на везови е ангажирање и информативни забава која ви овозможува да се создаде вистинско ремек-дело.Оваа форма која се развива е лесно да се научат со само неколку едноставни чекори за да се справат и способност да се развијат некои трпение додека се на работа е во тек.Сите занаетчиски поставува оди преку контрола на квалитетот за мушка смета и соодветна комбинација на сликата бои.Твоите најдобри вез е на чекање за вас тука!ВНИМАНИЕ!Рамката не е вклучена!!!Се Проценува Превозот Пати Соединетите Американски Држави........7-10 бизнис дена Канада............10-30 бизнис дена Европа............10-20 бизнис дена Австралија..........10-30 бизнис денови Сите Други Земји.....10-40 работни дена.

Карактеристики на понудата

Слични понуди