.

.

Miniart MIN36063 1:35-Поправка на Pz.Kpfw.IV.Ausf H Diorama, Лиен Боја

Miniart MIN36063 1:35-Поправка на Pz.Kpfw.IV.Ausf H Diorama, Лиен Боја

DEN 2758.56

Количина на стоки
Достапно

Miniart 1 : 35 - Поправка на Pz.Kpfw.IV.Ausf H Diorama.Детални скала модел комплет.Ова не е играчка.За возраст од 14 години и повеќе.Miniart 1 : 35 - Поправка на Pz.Kpfw.IV.Ausf H Diorama Ние внимателно одбрани нашите производи кои се стандард за квалитет на голема вредност.

Карактеристики на понудата

Слични понуди