.

.

Вистински Зајнхајзер GSA501 Замена Уво Влошки Перници за ЗАЈНХАЈЗЕР GSP500, GSP550 PC Игри Слушалки Слушалките

Вистински Зајнхајзер GSA501 Замена Уво Влошки Перници за ЗАЈНХАЈЗЕР GSP500, GSP550 PC Игри Слушалки Слушалките

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Бренд Нови 2 парчиња (за еден пар) вистински Зајнхајзер замена Earpads во оригиналните производители пакување.Увото влошки ќе одговара Зајнхајзер модели : GSP 500, GSP 550 Слушалки.На Earpads се направени во мека ткаенина материјал со пена јадро.Пластични прилог е интегрирани во задниот дел на earpad.Димензии : 4.5" X 3.25" (115mm X 83mm).Црна боја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди