.

.

200 Пакет Ritek Про CD-R 52X 700MB 80Min Професионална Одделение Watershield Отпорен на Вода Сјајни Бели Инкџет Центар Некој Празно Книжени Диск

200 Пакет Ritek Про CD-R 52X 700MB 80Min Професионална Одделение Watershield Отпорен на Вода Сјајни Бели Инкџет Центар Некој Празно

DEN 2303.76

Количина на стоки
Достапно

Бренд : Ritek Про (Професионални Архивски Одделение).Тип : CD-Р Брзина : 52 X.Капацитет : 700 MB.Време на снимање : 80 мин Аудио.Снимањето Слој : Phthalocyanine Боја.Површина : Отпорен На Вода Сјајни Бели Инкџет Центар Некој (Не Редење Прстен).Хомогена печатење површина - Живописни квалитет - најдобро печатење квалитет.Строги контроли во рок од козметички defaults и доаѓа во широк и јасен центар рефлективен слој кој униформа бела центар некој површината низ целата површина.Шарени исчезнат-слободни.Висок квалитет на видео резолуција (Full HD).Одлични перформанси со CD player.Количина : 2 x 100 Пакет.Пакување : Лента Заврши.

Карактеристики на понудата

Слични понуди