.

.

Пареа Табела Пан Трети Големина со Капак, Хотел Пан е 6 Длабоко, Направени од 25 Мерач Нерѓосувачки Челик, NSF Наведени.

Пареа Табела Пан Трети Големина со Капак, Хотел Пан е 6 Длабоко, Направени од 25 Мерач Нерѓосувачки Челик, NSF Наведени.

DEN 623.76

Количина на стоки
Достапно

6" од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ХРАНА и ПАН - Е совршен сад за било кој тип на топла и ладна храна во секое foodservice операција, тоа е 6" длабочина е идеален за одржување на преливи, салата toppings, сосови, зеленчук, овошје, месо, сладолед и практично било кој вид на храна или течност.Пан вклучува капак. 6" од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК, ХРАНА и ПАН - Е совршен сад за било кој тип на топла и ладна храна во секое foodservice операција, тоа е 6" длабочина е идеален за одржување на преливи, салата toppings, сосови, зеленчук, овошје, месо, сладолед и практично било кој вид на храна или течност.Пан вклучува капак.ТОП КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ - Анти-џем пареа табела пан е направен од високо-квалитет, дент и ' рѓа отпорни нерѓосувачки челик материјал кој лесно може да се справи со секојдневна употреба, тави издржливост гарантира дека без оглед на видот на употреба тоа ќе трае долго.ОДЛИЧНО ЗА ТОПЛИ и ЛАДНИ ХРАНА - нерѓосувачки челик материјал ја спречува stickiness, тоа е лесно да се чисти и има анти-џем дизајн за да се спречи лепење на други тави кога ќе го извади на чување.Пан е безбедно да се користи во машина за миење на садови, фурна, замрзнувач и екстремно топли и студени температури.МУЛТИ ЦЕЛ - пан е совршен за било кој тип на foodservice операција, бифе, партија, се грижеа настан, самопослуга, сладоледи продавница, ресторани, кафетерии, хотели, институции, свадба сали, домашна употреба и повеќе.Мерки : 6" H x 6" L x 13" В СЕДАТ НАЗАД И да се РЕЛАКСИРААТ - сите предмети се продава од нас се вклучи 100% пари назад гаранција за квалитет, така што ќе можат да уживаат во вашата steam табела пан нов со екстра мир на умот.Овој комплет вклучува совршен сад за било кој тип на топла и ладна храна во секое foodservice операција, пан има идеална големина на 6" длабочина, кои совршено се има било каков вид на храната топла и ладна како на пример, преливи, салата toppings, сосови, зеленчук, овошје, месо, сладолед и практично било кој вид на храна или течност.т.Тавата направен од високо-квалитет на ' рѓа и дент отпорни нерѓосувачки челик материјал, тоа е многу издржливи и безбедни за употреба во машина за миење на садови, фурна, замрзнувач и екстремно топли и ладни температури, што го прави идеален сад за било foodservice операција.Контејнерите се мулти-цел, тоа е совршен за било кој тип на foodservice операција, бифе, партии, се грижеа настан, самопослуга, сладоледи продавница, ресторани, кафетерии, хотели, институции, свадба сали, домашна употреба и слично..Пан мерки : 6" Тежина x 13" Должина x 6" Ширина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди