.

.

МПМ Универзална Велосипед Телефон Планината за Мотоцикл,Еден Допир Заклучување на Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Мобилен Телефон Носителот Handlebar Компатиби

МПМ Универзална Велосипед Телефон Планината за Мотоцикл,Еден Допир Заклучување на Мотоцикл Телефон Планината Велосипед Мобилен Телефон

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

Целосна Заштита : Ова прилагодливи велосипед телефон планината вграден-во со повеќе shockproof силикони кои се задржи на вашиот телефон од гребење и вибрации.Супер безбедна и стабилна три-канџи цврсто заклучување и четири агли целосно завиткување дизајн, мотоцикл телефон планината држи телефонот перфектно кога велосипедизам на различни карпести патишта.Еден раце Работа : досега најлесно да работат велосипед телефон планината, која може да биде брзо заклучен/објавен на вашиот телефон со една рака во 1s.Овој мотор телефон планината усвојува генијален Еден клик механички тесни заклучување дизајн, осигурува безбедноста на вашиот мобилен телефон во прилог на велосипед handlebar дури и на трновит пат.Велосипед phone држач опремен со брзо ослободување се префрлат, да се стави или да извади телефонот со еден допир во една секунда, со само една страна, уживаат во бесплатен и лесен за возење.Лесен за Инсталација : Нашите велосипед телефон планината опремен со посебни заеднички топката која му овозможува на велосипед телефон планината за да се прилагоди во речиси секој агол.Се сретне со сите ваши потреби како GPS/го повикува/слушање музика многу погодно.Прилагодливи Карактеристики И Водоотпорен : Ротација 360 степени велосипед мобилен телефон планината носителот и handlebar носителот се поврзани со сферични универзална заеднички, може да биде лесно да се прилагоди на мобилен телефон да хоризонтална или вертикална екран.Тоа е погодно да се одговори на телефон, да пуштите музика и GPS позиционирање кога јава.Тоа, исто така, има водоотпорен функција,а се возеше во дождливите денови не влијае на користењето на сите.Широк Компатибилност : Овој универзален телефон носителот менгеме одговара за 4-6.5 инчи, со дебелина до 16mm (вклучувајќи телефонски случај) на мобилни телефони.Компатибилен со i Phone 12/12 Pro/Max/12 Мини/i Phone 11/Pro/Max/XR/XS/Max/8, Галакси S21/S20/S10/S9+/S9/S8/Белешка 20 и повеќе.Погодна за разни видови велосипеди, мотоцикли, шетач, шопинг количка, електричен скутер, затворен неблагодарна работа и повеќе!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди