.

.

Echony Мини 60x Микроскоп LED Џеб Накит Зголемувачот Jeweler Loupe

Echony Мини 60x Микроскоп LED Џеб Накит Зголемувачот Jeweler Loupe

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Примена Опсег : Индустриска Намена, Коло И Печатење , Индустријата, Медицината, Градинарство, Монета, Печат, Накит, Оценување, Образование, Географија, Дома И Во Канцеларија.Нашите производи се сите од фабриката за директно снабдување, ние може да гарантира 100% проверка пред превозот.Осветлен со LED .Светла LED светло на лупа обезбедува доволно светлина на било слабо услови;.Џеб големина е погодност за носење, можете да го користите во насекаде и во секое време.Пакување Содржина : 1 x Микроскоп 60 X 1 x Заштитник случај 1 x прирачник за Корисникот.напојување : 3 x LR1130 батерии.

Карактеристики на понудата

Слични понуди