.

.

0-6T Голема Bowknot Sequins Деца Бебе Девојки Везени Чипка Фустани со Headwear

0-6T Голема Bowknot Sequins Деца Бебе Девојки Везени Чипка Фустани со Headwear

DEN 574.80

Количина на стоки
Достапно

Увезени.Патент затворање. 0-6 T Голема Bowknot Sequins Деца Бебе Девојки Везени Чипка Фустани со Headwear.Мек Материјал Направен од висок квалитет на мека Полиестер + чипка ткаенина, направи вашата прекрасна бебе девојки тело Удобно и Дише Кожата-пријателски.КАРАКТЕРИСТИКИ - бебе бебе дете девојка се облекуваат,БЕЗ ВРЕВА,СЛОБОДНИ headband,Отстранлив назад голема sequins bowknot,тантела и цвеќиња,околу врат,без ракави,коленото должина,возбудува.ПРИЛИКИ - Prefect за посебни прилики,Крштевки,Фотографирање Пука,церемонија,роденден,перформанси, свадба, првото име на ден, формално ден,Крштевки итн.Перење Methon - Перење тоа одделно за да се избегне боење со чиста вода во обични температури.Не миење со топла вода; Висат да се исуши.Боја : 8557b Злато | Големина : 12-18 Месеци Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Карактеристики на понудата

Слични понуди