.

.

Alikay Природни Lemongrass Остави Во средството за смекнување на косата 8ozПакување од 2

Alikay Природни Lemongrass Остави Во средството за смекнување на косата 8ozПакување од 2

DEN 769.44

Количина на стоки
Достапно

Alikay Природни Lemongrass Остави Во средството за смекнување на косата 8oz "Пакување од 2".Не се заклучи на влага во косата без мерење надолу.Исполнет со етерични масла да се изедначи вашата коса вратило и го чува moisturized.Овој производ е 100% природен и 90% органско.СОВРШЕН влага решение за СИТЕ ТИПОВИ КОСА.Лесен остави во средството за смекнување на косата која продира длабоко во косата кортекс да се заклучи во влага, омекне, се зајакне и состојба на секое влакно.Исполнет со етерични масла, алое вера и свила амино киселини кои поправка сува оштетена коса да се промовира влагата од внатрешноста на cuticle.На кората од лимон мирис е вкусен и освежувачки.Косата ќе се чувствувате свилен мека и е подготвен да се стилизирана!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди