.

.

Bangcheer - Кабел и Моќ Линија Чување на Кутии за WiFi Рутер, Лесна-за-Инсталирајте Деко Ѕид Држачот за Tp Link Деко M5, Сина

Bangcheer - Кабел и Моќ Линија Чување на Кутии за WiFi Рутер, Лесна-за-Инсталирајте Деко Ѕид Држачот за Tp Link Деко M5, Сина

DEN 263.76

Количина на стоки
Достапно

Држи Tp Link Мрежа е Кабел Организирани - Идеален за круг или стан, кабли, ова wifi уред организатор продавници вашиот wifi extender правилно и ефикасно погодно за секојдневна употреба.Безбеден и Удобен - Ова Tp Link Деко мрежа Wifi Систем за складирање има слотови за да се задржи вашиот кабелски совршено извиткани во место.Тоа се места вашиот пренослив Wi Fi уредот на ѕид, наместо на подот, со што се намалува ризикот од оштетување и несреќи.Лесно да се Инсталира - Инсталирање на оваа интернет бустер кутија е бриз.Без дупчење или нарезници е потребно!Едноставно изберете open ѕиден штекер, ѕид тоа како што е наведено и дека е подготвен за употреба.Го заштитува Вашиот Wifi Бустер од Штета - Оваа складирање кутија чува wifi бустери за дом или канцеларија од добивање на влажно или оштетени.Бидејќи кабелот е извиткани во внатрешноста на кутијата, веќе не претставува опасност за секој кој може да случајно патување на тоа.State-of-the-Art Дизајн и Карактеристики - Достапни во анти-лизга сина и црвена гума ракави, на Деко М5 Ѕид Носител е дизајниран за лесно, стабилна вертикална монтажа.Неговиот класичен дизајн мешавини и со било кој ѕид тип, дизајн, или боја.

Карактеристики на понудата

Слични понуди