.

.

Дизни Мики Маус Момчиња Руно Pullover Sweatshirt

Дизни Мики Маус Момчиња Руно Pullover Sweatshirt

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

Руно, 100% Полиестер.Машина за миење ладно.Официјално лиценцирани Дизни Мики Маус деца момчиња симпатична и стилски долг ракав графички sweatshirt.Одликувајќи се со симпатична Мики Маус виси надвор зборовите : "вистина, оригиналниот" со својот исконски насмевка.Се повлече на затворање џемпер; Rib поврзана екипажот вратот гердан.Прекрасно мека рака екран печати дизајн.Совршен за роденденски подарок, секој ден се носат, празник Божиќ подарок, играње и студено време.Дајте му на вашиот малку еден дар на Дизни магија со оваа симпатична и стилски Дизни Мики Маус Sweatshirt.Вашето дете ќе изгледа и се чувствува толку симпатична во опрема на кој нивната омилена глувчето-уво пријател.Со таква икона, безвременски и класичен карактер на нивна страна, вашиот мал едно е сигурно да блесне!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди