.

.

WYJ Компоненти 2БР Главниот Ролери Четка Одговара за Xiaomi Dreame V10 Про V11 Рачни Правосмукалка Делови Четка за Чистење во Домаќинството Додатоци Правосмукалка Делови (Бо?

WYJ Компоненти 2БР Главниот Ролери Четка Одговара за Xiaomi Dreame V10 Про V11 Рачни Правосмукалка Делови Четка за Чистење во Домаќинството

DEN 1185.60

Количина на стоки
Достапно

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Ново дизајнирани анти-ликвидација ролери, ролери четка прилагодува на ротација, извишува прашина во прав кутија, го спречува губење од заплитане.Таписерии и деликатна, високо натпревар со опрема.Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Почитувани клиенти и пријатели, се добредојдени!Ако имате било какви потреби, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви одговори што е можно поскоро, се надевам дека ќе може да ни даде добар коментар!100% сосема нов и висок quality Made на високо-квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Ново дизајнирани анти-ликвидација ролери, ролери четка прилагодува на ротација, извишува прашина во прав кутија, го спречува губење од заплитане.Таписерии и деликатна, високо натпревар со опрема.Како дел од нормалното одржување, тоа може да биде лесно да се отстрани и замени.Боја : сива + red Material : Пластични + Cottonlong : 230mm Package Содржина : 2 x brush Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Карактеристики на понудата

Слични понуди