.

.

5.5 Карбонски Влакна Видиме Спојувалка за Каиш Holster Хоризонтална Случај Компатибилен за Samsung Галакси S21 / S20 FE / F41 / A31 A41 A51 A20 A30 А50 / XCover Pro / Забелешка 10 / S10+ S9+ / BLU Храбар N1 /

5.5 Карбонски Влакна Видиме Спојувалка за Каиш Holster Хоризонтална Случај Компатибилен за Samsung Галакси S21 / S20 FE / F41 / A31

DEN 263.52

Количина на стоки
Достапно

Карбонски влакна текстура хоризонтална Видиме Спојувалка за Каиш Holster Силни Магнетни Размавта Затворање обезбедува непречено затворање и сигурна заштита.Низок профил дизајн со меки внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини На исечок на дното е погодно за да им помогнам на вашиот телефон и лесно да го дофати.На holster може да биде безбедно е прикачена на вашиот појас со 1 издржливи метална спојувалка за каиш и 2 дополнителни појас циклуси.Одличен подарок за вашиот сопруг, татко.Погоден за надвор, работа, патување, пешачење, кампување, велосипедизам, секојдневна употреба, брзо надвор и повеќе.Внатрешни Димензии : 6.3" x 3.1" x 0.5" Препорачуваме да одговара на телефон, БЕЗ случај.Карбонски Влакна Хоризонтална Спојувалка За Каиш Телефон Држачот.Одличен подарок за вашиот сопруг, татковци, boyfriend Design Карактеристики : -Премија СТП Кожа материјал-Пред Магнетни Размавта Затворање-Притисни Дупка на дното за лесно да се извади телефонот од holster-Мека внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини-1 трајни спојувалка за каиш + 2 дополнителни безбедна појас loops Compatible со 5.8 да 6.3 Инчи видиме, препорачуваме да се вклопи 6.25 да 6.3 inche Гол Телефон : -Samsung Галакси S21 / S20 / S20 FE-Samsung Галакси S10+ / S9+ / S8+-Samsung Галакси Забелешка 10-Samsung Галакси F41 -Samsung Галакси A31 / A41 / A51 / A52-Samsung Галакси M01 / M21 / M31-Samsung Galaxy XCover Про-Samsung Галакси M40 / M30 / M20 / M10-Samsung Галакси A50s / А50 / A30s / A30 / A20 / A10s / A10e / A10-Samsung Галакси A6-Samsung Галакси A7-Samsung Галакси A8-Samsung Галакси J6-Samsung Галакси J7-Samsung Галакси J8 BLU Храбар N1-BLU G9 Pro / G9 / C6 L BLU Vivo Еден Плус 2019 Any проблем ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт i Chee сервисот!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди