.

.

HARRISON FORD ПОТПИШАН AUTOGRAPH ИНДИЈАНА ЏОНС: КРАДЦИТЕ НА ИЗГУБЕНИОТ ЛАК ЦЕЛОСНА ФИЛМ СКРИПТА - РЕЖИЈА: STEVEN SPIELBERG - КО-ФИЛМОТ: КАРЕН АЛЕН, ЏОНАТАН RHYS ДЕЈВИС - ХАН СОЛО ВО STAR WARS, ?

HARRISON FORD ПОТПИШАН AUTOGRAPH ИНДИЈАНА ЏОНС: КРАДЦИТЕ НА ИЗГУБЕНИОТ ЛАК ЦЕЛОСНА ФИЛМ СКРИПТА - РЕЖИЈА: STEVEN SPIELBERG - КО-ФИЛМОТ:

DEN 895.20

Количина на стоки
Достапно

Во текот на 15 години во бизнис!.Молња брзо дневна превозот!.Илјадници ТВ и Филмски фотографии, скрипти и постери на располагање!.Нов инвентар додаде редовно!.Секој autograph добиени во лице и гарантира автентичен!.Информација за производот : Потпис(и) : Harrison Ford Објект Големина : 8.5 andquot;x11andquot; Ставка Опис : Целосна Филм Скрипта (Autographed насловната страна проследено со целиот скрипта; 3 дупка удирани со тупаници и да се поставуваат) Локацијата на Потпишување : Додека надвор во Њу Јорк (Специфични детали достапни, по барање) Проверка : GMAA Сертификат за Автентичност ** * * За секој предмет што не е веќе Beckett (БАС) Уверение, ние може да** се дека услуги за дополнителни трошоци.

Карактеристики на понудата

Слични понуди