.

.

HAXICO Унисекс Деца Солидна Памук Тенка Pullover Sweatshirt Т-Маица Деца Бебе Crewneck Долг Ракав Tshirts Блузи Блуза

HAXICO Унисекс Деца Солидна Памук Тенка Pullover Sweatshirt Т-Маица Деца Бебе Crewneck Долг Ракав Tshirts Блузи Блуза

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Памук.Цврст,светла боја,можете да DIY печатење на вашиот tshirt;.Еластична ракави и лабава тип,да обезбеди доволно простор за мали деца да ги тргнеме и на лесно.Оваа симпатична Т-маица е совршен за појавување на сите видови на панталони и палта,може да се Носат И од Надвор и Внатре.Погоден за носење на формални или неформални прилики,како на свадба забава,одмор партија,церемонија,на церемонијата,роденден итн.Ве молиме погледнете го Големина на Табелата во нашата Слики пред да нарачате.Ако вашите деца да растат побрзо,ве молиме изберете една големина нагоре.По-продажбата на : Ако не го примите објект, или оваа ставка има каков било квалитет или големина проблеми, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме да го реши во исполнување на патот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди