.

.

Заштита на Компатибилен за Huawei P40pro Крути Пластични GIFTIFY Покрие случај Печатење Срце Очи

Заштита на Компатибилен за Huawei P40pro Крути Пластични GIFTIFY Покрие случај Печатење Срце Очи

DEN 789.60

Количина на стоки
Достапно

Generice производи.Се користат За заштита на компатибилен за Huawei P40pro крути пластични GIFTIFY покрие случај.Нашите трајни гума случаи се универзално и одговара за сите верзии на различни оператори.Случајот го штити сите страни на вашиот уред.Високо квалитетни пластични.заштита на компатибилен за Huawei P40pro крути пластични GIFTIFY покрие случај печатење Срце Очи.заштита на компатибилен за Huawei P40pro крути пластични GIFTIFY покрие случај печатење Срце Eyesmade со ABS.Ако треба дизајн : 1. Ни нудат вашиот сликата не помалку од 800pxl.2. Ние ќе одговори на вас со 12hours со дизајнот. 3. Платите за вашиот дизајн.Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Цел биде предаден во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди